Δωρεάν αποστολή για παραγγελίες άνω των €
Με επιτυχία διεξήχθη το σεμινάριο που διοργάνωσε ο Συνεταιρισμός για τα μέλη του στο ξενοδοχείο ΑΣΤΟΡΙΑ στις 14 Νοεμβρίου με θέμα : ΄΄ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΡΙΣΗΣ ΄΄
![Με επιτυχία διεξήχθη το σεμινάριο που διοργάνωσε ο Συνεταιρισμός για τα μέλη του στο ξενοδοχείο ΑΣΤΟΡΙΑ στις 14 Νοεμβρίου με θέμα : ΄΄ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΡΙΣΗΣ ΄΄](https://syfak.gr/files/blogs/2fa9d0c3e4253f628c9b37b3e02807a0.jpg)
Με επιτυχία διεξήχθη το σεμινάριο που διοργάνωσε ο Συνεταιρισμός για τα μέλη του στο ξενοδοχείο ΑΣΤΟΡΙΑ στις 14 Νοεμβρίου με θέμα : ΄΄ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΡΙΣΗΣ ΄΄
Εισηγητης ήταν ο κ Βελτρας της ProfessionalTeam. Συμμετείχαν Φαρμακοποιοι , Βοηθοι Φαρμακειων και στελεχη του Συνεταιρισμου μας. Τα θεματα που αναπτυχθηκαν ηταν πολύ ενδιαφεροντα και βοηθησαν τους συμμετεχοντες να βελτιωσουν τις γνωσεις και τις παρεχομενες υπηρεσιες προς τους πελατες .